GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizliliğiniz İstanbul Memorial Sağlık Yatırımları A.Ş.(“Memorial”) için son derece önemlidir. Web sitesinden, ve Memorial’ın sahip olduğu ve işlettiği diğer sitelerden toplanan her türlü veriyi gizlilik hükümlerine riayet ederek saklamak Memorial’ın politikaları arasındadır.

Bu web sitesini kullanarak, İşbu Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları’nda belirtilen gizliliğe ilişkin esasları kabul etmiş bulunmaktasınız.

Memorial kişisel bilgilerinizi, bu gizlilik politikası ve Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma/Bilgilendirme uyarınca ürün siparişi ve hizmet talebi alma, ürün ve hizmet sunma, ödeme süreçlerinin takibi, ürünler ve hizmetler hakkında sizinle irtibata geçebilme, üyeliğinizi yönetme ve sürdürme, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önerme, reklam, tanıtım, pazarlama yolları ile size sunulan hizmet kalitesini arttırma amaçları ve bu kapsamda kabul edilebilecek amaçlar doğrultusunda işlenebilecektir.

Memorial web sitesini işbu gizlilik politikasına, kullanım koşullarına veya yasalara aykırı olarak kullandığınızı tespit etmesi ya da yetkili merciler tarafından bu hususta bir tespit, inceleme talebinin gelmesi durumunda ilgili bilgileri yetkili makamlara açıklama hakkını saklı tutar. Bununla birlikte, Memorial gizlilik politikasına aykırılık halinde gerekli tedbirleri alma hakkına da sahiptir.

İşbu sitede sunulan hiçbir ürün ve hizmet, tavsiye ve öneri olarak kabul edilmemeli ve herhangi bir karar veya eyleme temel oluşturmamalıdır. Kendi özel durumunuza göre, doktorunuzun önereceği hizmet ve sağlık ürünlerini tercih etmeniz gerekmektedir. Doğru ilaç kullanımı ve sağlık hizmeti için daima doktorunuzla görüşmelisiniz.

Bu web sitesi Memorial’ın bir hizmeti olarak oluşturulmuş olup gerekli görüldüğünde bu Gizlilik Politikası’nı ve Kullanım Şartları’nı değiştirme hakkı saklıdır. Web sitesini ziyaret ettiğinizde Gizlilik Politikası, Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma/Bilgilendirme ve Kullanım Koşulları’nı okumanız gerekmektedir. Bu web sitesini kullanarak, işbu bahsedilen koşulların en son sürümünü kabul etmiş sayılmaktasınız.

Bu web sitesi sizi başka web sitelerine yönlendirebilecektir. Bu yönlendirmeler size kolaylık olması açısından yapılmakta olup diğer web sitelerindeki içerik ve kullanım şartları Memorial tarafından kontrol edilmemekte ve denetlenmemektedir. Bu web sitelerinin yaptıkları işlerden veya onlarla olan ilişkilerinizden Memorial sorumlu değildir. Diğer web sitelerini kullanımınız, bu web sitelerinin gizlilik ilkeleri de dahil olmak üzere ilgili web sitelerinin kullanım şartlarına tabidir. Memorial, kendi kontrolü dışında kalan üçüncü taraf web sitelerinde bulunan bilgilerden sorumlu tutulamaz. Memorial yalnızca kendi standartlarına ve yasa ve düzenlemelere uyum gösteren üçüncü taraf web sitelerine link sağlamaya dikkat etse de, bu üçüncü taraf web sitelerinin içeriği Memorial’dan habersiz değiştirilebilir. Bundan dolayı, herhangi bir üçüncü taraf web sitesinde yer alan bilgi veya fikir konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir.

Sitede yayınlanan bilgileri ticari amaç gütmeksizin, yalnızca ticari olmayan kişisel kullanımınız için kullanmanıza izin verilir. Bunun dışında hiçbir bilgi/ürün/hizmet kullanılamaz, taklit edilemez, dağıtılamaz, sergilenemez veya çoğaltılamaz.

Memorial’a ait ürün ve hizmetlere alıntı yapıldığında, Memorial’in adının bu alıntıda belirtilmesi zorunludur. Memorial,  bu web sitesinde yer alan üçüncü taraflara ait markalarda hiçbir iyelik hakkı veya yakınlık iddiasında değildir. Bunun gibi üçüncü taraf markaları sadece ürün ve hizmetlerin asıl sahiplerini belli etmek için kullanılmış olup, bu markaların kullanımından Memorial’ın adı geçen markalara sponsorluk ettiği veya bu markaları onayladığı anlaşılmamalıdır.

Memorial tarafından sunulan ürün ve hizmetlere ilişkin cevap vererek soru, yorum, öneri veya benzeri geri bildirim içeren bilgi göndermeniz durumunda bu bilgi gizli bilgi olarak kabul edilmeyecektir. Memorial’ın bu tip bilgilere ilişkin hiçbir yükümlülüğü olmayacak olup bilgiyi üretme, kullanma, açıklama ve başkalarına dağıtma hakkına sınırsız olarak sahiptir. Böyle bir bilgide yer alan herhangi bir fikir, konsept, know-how veya teknik Memorial tarafından kullanılabilir. Memorial bu bilgiden, bu bilgiyi içeren bir ürün/hizmet geliştirme, imal etme, ve pazarlama da dahil olmak üzere, ancak bununla da sınırlı kalmayarak faydalanabilecektir.

Kapat
Add to cart
Görüşmeyi Başlat
Canlı Destek
Canlı Destek - Evde Sağlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?