Sıkça Sorulan Sorular

Genel

Hizmet almak istediğiniz tarih ve saati “Hizmet talep saatini belirtir misiniz?” kutucuğunda işaretleyebilirsiniz. Hizmeti talep ettiğiniz tarih ve saat, Memorial Evde Bakım Ekibimizin sizi araması sonrasında onaylanacaktır.

Online doktor görüşmesi ek bir hizmettir. Bu hizmeti seçtiğinizde online doktor görüşmeniz  tetkikleriniz sonuçlandığı zaman sizinle birlikte görüşme yapmak istediğiniz doktorun uygunluğuna göre planlanacaktır.

Evde Sağlık sitesindeki “Giriş Yap” bölümünden ya da hizmet almak istediğiniz ürünleri belirledikten sonra teklif almak istediğiniz süreçte gerekli alanları doldurarak üye olabilirsiniz.

Evde Sağlık hizmetlerimizden özel sağlık sigortası poliçeniz kapsamında faydalanabilir ya da indirimli işlem yaptırabilirsiniz. Özel sağlık sigortasından yararlanmak için hizmeti almadan önce hasta danışmanlarımızla Canlı Destek üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Talep ettiğiniz hizmete ilişkin hizmet detaylarını web sitesi üzerindeki profil alanınızdan ya da 444 8899 no’lu Çağrı Merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

https://evdesaglik.memorial.com.tr/bana-uygun-testi-bul/ linkine girerek size yönetilen soruları cevaplayabilir ve kendinize en uygun test paketini seçebilirsiniz.

Yararlanmak istediğiniz hizmeti 1 ay içerisinde sebep göstermeksizin iptal edebilirsiniz. Detaylı bilgi için  444 8899 no’lu Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.

E-doktor görüşmelerinde reçete yazılmamaktadır.  

Laboratuvar Paketleri

Evet yaptırabilirsiniz. Web sitemiz üzerindeki “Kendi Paketini Oluştur” ve “Doktor İstek Formu” yükle seçeneğini işaretleyerek doktorunuzun size yazmış olduğu istek formunuz ile birlikte talepte bulunabilirsiniz.

Vermiş olduğunuz tahlil örnekleri laboratuvarlarımızda çalışılmaktadır  Her bir tahlilin sonuçlanma süresi birbirinden farklılık gösterir. Paket içeriklerinin bulunduğu bölümde tahmini sonuçlanma sürelerini görebilirsiniz. Ayrıca sonuçlarınız çıktığında SMS ile bilgilendirileceksiniz.

Sonuçlarınız çıktığınızda sizlere SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. SMS içinde sonuçlarınıza ulaşabileceğiniz link bulunmaktadır. Ayrıca memorial.com.tr adresine girerek, istediğiniz zaman sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz.

Dış tetkik istem formu ile hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İstem formunuzu https://evdesaglik.memorial.com.tr/p/doktor-istek-formu/ linkinden yükleyerek yaptırabilirsiniz.

Doktor istek formu olmadan tahlil yaptırabilirsiniz. Hazır paketlerimizden ya da “sana uygun testi bul “ bölümümüzdeki size uygun testlerden birini seçerek hizmet alabilirsiniz.

Hizmetinizi evde almak istediğinizde talebiniz evde bakım ekibine  iletilir. Ekibimiz sizi aradığında uygun tarih ve saati birlikte belirlersiniz, hizmetinizi dilediğiniz adreste alabilirsiniz.

Evde Bakım Hizmetleri

Resmi tatil ve özel günlerde hizmet almak isterseniz Canlı Destek üzerinden hasta danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Şuanda sadece İstanbul lokasyonunda hizmet verilmektedir.

https://evdesaglik.memorial.com.tr/evde-bakim-hizmetleri/ linkine tıklayarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz

Evde Bakım hizmeti kapsamında çalışma saat aralıklarımız değişebilmektedir. Hafta içi 09:00 – 19:00, Cumartesi günü 09:00 – 16:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. Pazar günü ve resmi tatillerdeki hizmet ihtiyaçlarınız için Canlı Destek alanından hasta danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Hizmetimiz sadece aldığınız hizmet üzerinden ilerlemektedir. Ek ihtiyacınız olması durumunda sağlık çalışanlarımız adresnize gelmeden önce diğer ihtiyaçlarınızı belirtmelisiniz.

Memorial Evde Bakım Hizmetleri, tedavisini evde sürdürmek isteyen hastalar, doğum öncesi ve sonrası destek talep eden anneler, yaşlı ve bakıma ihtiyacı olan bireyler, fiziksel engelliler ve benzeri durumdaki kişiler için sunulan hizmetler ile kaliteli bir yaşam olanağı sunmaktadır. Memorial Sağlık Grubu’nun değerlerine ve uluslararası standartlara uygun olarak sunulan evde bakım hizmetlerinde, koruyucu sağlık ve tetkik hizmetlerinin verilmesi sağlanmaktadır.

 

 

Tıbbi Cihazlar

İlgili tıbbi cihazın satış, kiralama ve destek hizmetleri anlaşmalı olduğumuz Yetkili Medikal Cihaz firması tarafından sağlanmaktadır. Detaylı bilgi için Canlı Destek veya Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz.

İlgili tıbbi cihazın satış, kiralama ve destek hizmetleri anlaşmalı olduğumuz Yetkili Medikal Cihaz firması tarafından sağlanmaktadır. Detaylı bilgi için Canlı Destek veya Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz.

Kapat
Add to cart
Görüşmeyi Başlat
Canlı Destek
Canlı Destek - Evde Sağlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?