Online Doktor Danışmanlığı

Online doktor danışmanlığı hizmeti, sağlığınız ile ilgili sorularınız konusunda, bulunduğunuz yerde, hastaneye gelmeden, görüntülü olarak 15 dakika süresince danışmanlık ve destek hizmeti almanızı sağlar.

Online Doktor Danışmanlığı

Online doktor danışmanlığı hizmeti, sağlığınız ile ilgili sorularınız konusunda, bulunduğunuz yerde, hastaneye gelmeden, görüntülü olarak 15 dakika süresince danışmanlık ve destek hizmeti almanızı sağlar.

Online doktor danışmanlığı hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için canlı destek ile görüşebilirsiniz.

Evde Bakım kategorisindeki diğer paketleri görmek için tıklayın. 

Online Doktor Görüşmesi Nasıl Yapılır?

Evde bakım doktorumuz tarafından sorularınız alındıktan sonra sağlık ihtiyacınız belirlenir ve buna göre bilgilendirme, yönlendirme gerçekleştirilir, önerilerde bulunulur.

Doktorumuz ile yapacağınız görüntülü görüşmede, sağlık ihtiyacınıza yönelik sorularınızı doktorumuz cevaplandıracaktır. İhtiyacınız olan sağlık hizmetini tespit ederek sizi bilgilendirecektir. Görüntülü görüşmede evde bakım doktorumuz herhangi bir ilaç vermeden ve tanı koymadan gerekli bilgilendirmeleri yapacaktır. Doktor değerlendirmesi ile muayene ve ileri araştırma gerekliliğinin ortaya çıkması ve ayrıca talep etmeniz halinde; ilgili uzman doktor ve sağlık personelimizin adresinize gelerek muayene ve tetkiklerinizin yapılabileceği ek paketlerimizi inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Online Doktor Danışmanlığı Nasıl Alınır?

Online doktor danışmanlığı hizmetini almak için canlı destek ile görüşebilir, çağrı merkezimizi arayabilir ya da doğrudan web sitemiz üzerinden alabilirsiniz.

Online Doktor Danışmanlık Hizmetinin Avantajları

Doktorumuz ile yapacağınız görüntülü görüşmede, sağlık ihtiyacınıza yönelik sorularınızı doktorumuz cevaplandıracaktır. İhtiyacınız olan sağlık hizmetini tespit ederek sizi bilgilendirecektir. Görüntülü görüşmede evde bakım doktorumuz herhangi bir ilaç vermeden ve tanı koymadan gerekli bilgilendirmeleri yapacaktır. Rahatsızlığınızın nedenini öğrenmek istiyor ve hangi dal hekimine gideceğinizi bilmiyorsanız, yaptırdığınız tetkiklere yönelik değerlendirme yapılmasını istiyorsanız, her türlü sağlık sorununuz için tıbbı görüş almak istiyorsanız, evde uygulanabilecek bakım önerileri konusunda görüş almak istiyorsanız, çevrimiçi evde bakım doktoru hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Evinizin güven verici konforunda, kendinizi rahat hissettiğiniz koşullarda, bir sağlık merkezine gitme gereği kalmadan her türlü sağlık problemleri, kronik hastalıklarınızın takibi ya da desteğe ihtiyaç duyduğunuz her türlü sağlık sorunu için, hekimimizle bilgisayarınızdan, tablet ya da akıllı telefonunuz üzerinden görüntülü görüşme imkânı ile danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Online Doktor Danışmanlık Hizmetinden Kimler Faydalanabilir?

Hareket etmekte zorlanan, gösterdiği hastalık semptomlarının hangi dal doktoru tarafından takip edilmesi konusunda tedavi yönlendirmesine ihtiyaç duyan, özel bakım hastası olan, hastane ortamına girmeden konfor alanı içinde sağlık ihtiyaçlarıyla ilgili destek almak isteyen herkes çevrimiçi doktor hizmetinden faydalanabilir. Online danışmalık hizmetleri acil müdahale gerektiren hizmetleri kapsamamaktadır. Hayati tehlike olarak nitelendirilen bilinç kaybı, yaralanma, göğüs ağrısı, şok, travma, kaza, vücut fonksiyonlarında meydana gelen ciddi bozulmalar için 112 ‘nin aranması ve hastanın hastaneye transferinin yapılması gerekmektedir.

Online Doktor Danışmanlığı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Online doktor danışmanlığı hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için canlı destek ile görüşebilirsiniz

Online doktor danışmanlık görüşme süresi nedir?

Online görüşme süresi 15 dakika olarak planlanmıştır. Bu süre ancak doktorunuzun inisiyatifi ile uzatılabilir.

Online doktor danışmanlığında kontrol görüşmesi bulunuyor mu?

Doktorumuz ile gerçekleştireceğiniz görüntülü görüşme hizmeti için kontrol görüşmesi hakkınız bulunmamaktadır.

Online doktor danışmanlık hizmetinde doktor reçete yazabilir mi?

Online görüşmenizde yasal mevzuat gereği hekiminiz reçete düzenleyemez.

Online doktor danışmanlık hizmetinde doktor ilaç raporu yazabilir mi?

Online görüşmenizde yasal mevzuat gereği hekiminiz ilaç raporu düzenleyemez.

Online doktor danışmanlık hizmetinde SSK veya özel sağlık sigortası geçiyor mu?

Online doktor danışmanlık hizmeti SGK kapsamında değerlendirilmemektedir. Özel sağlık sigortası poliçenizin kapsamına göre değişiklik göstermektedir; bu açıdan bilgi alabilmek için özel sağlık sigorta kuruluşunuza başvurunuz.

Online doktor danışmanlığında hangi bölümler için hizmet alabilirim?

Online doktor danışmanlık hizmetini evde sağlık sorumlu genel pratisyen hekimimiz vermektedir.

Online doktor görüşmesi kayıt altına alınıyor mu?

Hekiminiz ile yapacağınız görüşme hasta – hekim mahremiyeti gerekçesi ile hiçbir koşulda kayıt altına alınmaz, 3 Kişiler tarafından yapacağınız görüşme izlenmez, dinlenmez ve kayıt altına alınamaz.