Boru Tipi Havalı Yatak A-B Özellikli

Sürekli ya da uzun süreli yatış gerektiren durumlarda hastalar için kullanılacak yataklar büyük önem taşımaktadır. Boru tipi havalı yatak; uzun süre yatağa bağımlı hastalarda yatak yarası ( dekübit ) açılmış ise kullanılan veya açılmasını önlemek için hasta karyolasının üzerine konulan yataklardır. Boru şeklinde birbirine paralel olan hava kanallarından oluşan bir havalı yatak çeşididir. Yataktaki ventilasyon mekanizması, hastanın yattığı bölgeye sürekli hava üfleyerek terlemeyi önler ve yatağa temas eden bölgelerde yara oluşumunu engeller. Boru tipi havalı yatakların kendi içerisinde A-B tipi ve A-B-C titreşimli tipleri bulunmaktadır. Bununla birlikte hastaya 30-35 derece pozisyon verebilen modelleri de mevcuttur.

Boru Tipi Havalı Yatak A-B Özellikli
Hizmet talep gününü belirtir misiniz?

Hizmeti talep ettiğiniz tarih, Memorial Evde Bakım Ekibimizin sizi araması sonrasında onaylanacaktır.Pazar günleri ve resmi tatillerde hizmet talebinde bulunmak için canlı destek üzerinden hasta danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

A-B Sistem Havalı Yatak Özellikleri

  • Çalışma şekli: Elektrikli, motorlu
  • İç sistem: A-B (2’li sistem)
  • İç ölçüsü: 90*190 cm
  • Yükseklik: 12 cm

MEDİKAL CİHAZLARLA İLGİLİ BİLGİLENDİRME:

İlgili tıbbi cihazın satış, kiralama ve destek hizmetleri anlaşmalı olduğumuz Yetkili Medikal Cihaz firması tarafından sağlanmaktadır. Detaylı bilgi için Canlı Destek veya Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz.