Medikal Oksijen Tüpü – 10 Lt

Vücudumuz için gerekli olan oksijen gazı, organlara akciğerler tarafından sağlanır. Akciğerler bu fonksiyonunu yerine getiremediğinde dışarıdan oksijen veren cihazlara ihtiyaç duyulur. Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH), astım, intersitisyel akciğer hastalığı gibi kronik akciğer problemleri ve Covid-19 hastalığı gibi durumlarda yeterli oksijen alımı için medikal oksijen tüpü kullanılmaktadır.

Medikal Oksijen Tüpü - 10 Lt
Hizmet talep gününü belirtir misiniz?

Hizmeti talep ettiğiniz tarih, Memorial Evde Bakım Ekibimizin sizi araması sonrasında onaylanacaktır.Pazar günleri ve resmi tatillerde hizmet talebinde bulunmak için canlı destek üzerinden hasta danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

Oksijen gazı sağlayan 2 tip medikal ürün bulunmaktadır. Bunlar oksijen tüpleri ve oksijen konsantratörleridir. Oksijen tüpü oksijen konsantratörü ile aynı işlevi görmektedir. Bu tüp çok ergonomik bulunmaması ve doldurulması gerekliliği gibi özelliklerinden dolayı sürekli kullanımda tercih edilmeyebilir. Ancak konsantratörlerin yanında 1 tane yedek tüp bulundurmak konsantratörün herhangi bir teknik sorundan dolayı çalışmaması durumunda ya da elektrik kesildiğinde sorun çözülene kadar kullanımı açısından önerilmektedir.

 

MEDİKAL CİHAZLARLA İLGİLİ BİLGİLENDİRME:

İlgili tıbbi cihazın satış, kiralama ve destek hizmetleri anlaşmalı olduğumuz Yetkili Medikal Cihaz firması tarafından sağlanmaktadır. Detaylı bilgi için Canlı Destek veya Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz.