CPAP Maske – Amara View

Nefes almakta güçlük çeken KOAH veya uyku apnesi hastaları, COVID-19 sonrası dönemdeki bireyler, hava ya da oksijen almak için solunum cihazına bağlanmak zorunda kalan kişilere yüz ölçülerine göre verilmektedir. Kişide hava yolundaki tıkanıklıkların üstesinden gelerek; daha kolay nefes almayı sağlamak ve normal solunumu uyarmak için sürekli ve yüksek basınçlarda burun pasajlarına hava gönderen CPAP cihazı kullanılmaktadır. Hasta, CPAP cihazı kullanımı sırasında bir yüz maskesi takmalıdır. CPAP maskesi, solunum sıkıntısı nedeniyle tedavi gören kişilerde üst solunum yollarının açık kalmasını sağlayan özel tasarlanmış maskelerdir. Bu tam yüz maskesi de yüze uyumlu yapısı ile hastanın konforlu bir şekilde nefes almasını sağlamaktadır.

CPAP Maske - Amara View
Hizmet talep gününü belirtir misiniz?

Hizmeti talep ettiğiniz tarih, Memorial Evde Bakım Ekibimizin sizi araması sonrasında onaylanacaktır.Pazar günleri ve resmi tatillerde hizmet talebinde bulunmak için canlı destek üzerinden hasta danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Amara View, burun köprüsünde tahrişe ve kızarıklıklara engel olacak şekilde burun altı yerleşimi sağlayan tasarımı ile öne çıkmaktadır.
  • Yaratıcı dizaynı, burun köprüsü üzerinde kızarıklık, rahatsızlık hissi ve irrite bölge oluşumunu engeller.
  • Tam yüz maskeleri arasındaki en hafif ve küçük çözüm
  • Tam yüz maskeleri arasındaki en geniş görüş alanı
  • Gözlük kullanımı, kitap okuma ve TV izleme imkanı

MEDİKAL CİHAZLARLA İLGİLİ BİLGİLENDİRME:

İlgili tıbbi cihazın satış, kiralama ve destek hizmetleri anlaşmalı olduğumuz Yetkili Medikal Cihaz firması tarafından sağlanmaktadır. Detaylı bilgi için Canlı Destek veya Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz.