CPAP Maske – Dream Wear

Nefes almakta güçlük çeken KOAH, SVO (serebrovasküler hastalık- beyin damar hastalıkları), MS, ALS veya uyku apnesi hastaları, COVID-19 sonrası dönemdeki bireyler, hava ya da oksijen almak için solunum cihazına bağlanmak zorunda kalan veya solunum sıkıntısı nedeniyle tedavi gören kişilerde üst solunum yollarının açık kalmasını sağlayan ve kişilerin yüz ölçülerine göre özel tasarlanmış maskelerdir. Ora nazal, nazal ve tam yüz gibi farklı modelleri mevcuttur.

CPAP Maske - Dream Wear
Hizmet talep gününü belirtir misiniz?

Hizmeti talep ettiğiniz tarih, Memorial Evde Bakım Ekibimizin sizi araması sonrasında onaylanacaktır.Pazar günleri ve resmi tatillerde hizmet talebinde bulunmak için canlı destek üzerinden hasta danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Dream Wear açık bir görüş alanı, güvenilir bir yüz oturuşu, benzersiz bir konfor ve hareket özgürlüğü sağlar. Sonunda bir maske ile en rahat ettiğiniz uyku pozisyonunu da seçebilirsiniz.
  • Son derece hafif, yumuşak ve esnek bir silikondan üretilmiştir.
  • Doğrudan burun köprüsü ya da burun delikleri ile temas etmeyen, kızarıklık, rahatsızlık ve tahrişi engelleyen yenilikçi bir tasarımdır.
  • Açık görüş alanı sayesinde en sevdiğiniz kitabı okurken veya televizyon programını izlerken uykuya dalabilirsiniz. Konforlu ve özel bir uyum için, üç farklı çerçeve ve dört farklı burun yastığı boyut seçeneği mevcuttur.
  • Yüzdeki temas noktalarını minimalize etmek için tasarlanmıştır. Sadece yüzün ön tarafıyla temas eder, benzersiz çerçevesi yüzde baskı oluşturmayarak hortumla bağlantısını başın üst kısmına taşır.
  • Ağız ve burnun tamamını kaplayan diğer tam yüz maskesi minderlerinden farklı olarak, Dream Wear ağız burun silikonu, burnun alt kısmında her iki burun deliğini de kapatacak şekilde ağzı kapatır. Silikon polikarbonattan imal edilmiştir, burun köprüsünü kapatmaz, tahrişin hafifletilmesine ve görüş hattının daha da engellenmesine yardımcı olur.

MEDİKAL CİHAZLARLA İLGİLİ BİLGİLENDİRME:

İlgili tıbbi cihazın satış, kiralama ve destek hizmetleri anlaşmalı olduğumuz Yetkili Medikal Cihaz firması tarafından sağlanmaktadır. Detaylı bilgi için Canlı Destek veya Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz.