Nebulizatör Komprasör – Flaem Respir Air

Akciğer ve bronşlarla ilgili hastalıklarda evde nebul ilaçları kullanan ve buhar tedavisi alması gereken hastalar için ev tipi buhar cihazlarıdır.

Nebulizatör Komprasör - Flaem Respir Air
Hizmet talep gününü belirtir misiniz?

Hizmeti talep ettiğiniz tarih, Memorial Evde Bakım Ekibimizin sizi araması sonrasında onaylanacaktır.Pazar günleri ve resmi tatillerde hizmet talebinde bulunmak için canlı destek üzerinden hasta danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

Solunum yolu rahatsızlıklarının tedavisinde kullanılan nebulizatör, sıvı şekilde verilmesi gereken ilaçları hastanın soluyabileceği şekilde buhar haline getirir. Küçük çocuklar başta olmak üzere, astım ve KOAH hastaları gibi nefes almakta problem yaşayan bireyler için önemli bir tedavi aracıdır. Nebulazatörden çıkan ilacın akciğerlere dağılması önemlidir. Bu dağılımı etkileyen faktörlerin başında cihaz yapısı, ilaç türü ve hasta gelir. Modern bir nebulazatör, ilacı mümkün olduğu kadar kısa sürede akciğerlere ulaştırmalıdır. Doğru dozda ilaç çıkışı kısa sürede gerçekleştirilirken, cihaz küçük çapta damlacıklar oluşturarak hastanın ilacı almasını sağlar. Hijyenik açıdan kiralama yapılmamaktadır.

RF7 Dual Speed ​​Plus Nebulizasyon

Teknik Özellikler

Nebulizatör RF7 Hız
Çift hız MIN MAKS
Teslimat ml / dak’ (1) 0.23 0,53
MMAD (2) μm Şub.76 Şub.91
Nefes alabilen kısım < 5 μm (2) 78,50% 76%
Maksimum doldurma hacmi  (1) 8 ml
  • Nefesle geliştirilmiş iki hızlı nebülizör “RF7 Plus”
  • Yumuşak dokunuşlu yetişkin ve çocuk maskeleri dahildir
  • Rhino Clear nazal yıkama ile uyumlu
  • Yüksek kaliteli hava filtresi
  • Kolay taşıma için sağlam tutma yeri

MEDİKAL CİHAZLARLA İLGİLİ BİLGİLENDİRME:

İlgili tıbbi cihazın satış, kiralama ve destek hizmetleri anlaşmalı olduğumuz Yetkili Medikal Cihaz firması tarafından sağlanmaktadır. Detaylı bilgi için Canlı Destek veya Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz.