Masa Tipi Pulse Oksimetre – Bitmolar Cts 805 Pro

Pulse oksimetre, 1 dakika içindeki kalp atış hızının ve kandaki oksijen seviyesinin hızlı bir şekilde ölçülmesini sağlayan ve aynı zamanda bu verileri kaydeden bir cihazdır. Bu cihaz sayesinde hastaların takip edilmesi ve yapılan izleme göre teşhis konulması amaçlanır.

Masa Tipi Pulse Oksimetre - Bitmolar Cts 805 Pro
Hizmet talep gününü belirtir misiniz?

Hizmeti talep ettiğiniz tarih, Memorial Evde Bakım Ekibimizin sizi araması sonrasında onaylanacaktır.Pazar günleri ve resmi tatillerde hizmet talebinde bulunmak için canlı destek üzerinden hasta danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

Parmaktan ölçüm yapabilen oksimetre çeşitleri hasta takibinde en yaygın kullanılan ürünlerdir. Kandaki oksijen ölçümü için, dokudan geçen ışıktan faydalanılmaktadır. Bu teknoloji ile hastadan kan alınmadan oksijen değerlerinin ölçümü yapılabilmektedir. Ağrısız ve son derece pratik olan bu uygulama ile 7- 8 saniye içinde doğru ve güvenilir sonuçlara ulaşılabilir. Yenidoğan dönemindeki bebekler ve çocuklar için de kolaylıkla kullanılmaktadır. Pulse oksimetre üzerinden yapılan tüm kayıtlara cihazın kendi ekranından pratik bir şekilde ulaşılabilir.

Teknik Özellikler

  • Geniş ekranlı ve tüm polisomnografi uyku sistemleri ile kolay entegrasyona sahip laboratuvar tabanlı gece oksimetre cihazıdır.
  • En iyi kalite ve güvenilir veriler için Masimo SET® teknolojisi kullanılır.
  • 1x Sat 805 Pro, talimatlar, hasta kablosu, güç kaynağı içerir.
  • Sensörler, stantlar/tutamaklar, hafıza kartı ve yazılım ayrı satılır.

MEDİKAL CİHAZLARLA İLGİLİ BİLGİLENDİRME:

İlgili tıbbi cihazın satış, kiralama ve destek hizmetleri anlaşmalı olduğumuz Yetkili Medikal Cihaz firması tarafından sağlanmaktadır. Detaylı bilgi için Canlı Destek veya Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz.