Parmak Tipi Pulse Oksimetre

Pulse oksimetre, 1 dakika içindeki kalp atış hızının ve kandaki oksijen seviyesinin hızlı bir şekilde ölçülmesini sağlayan ve aynı zamanda bu verileri kaydeden bir cihazdır. Bu cihaz sayesinde hastaların takip edilmesi ve yapılan izleme göre teşhis konulması amaçlanır.

Parmak Tipi Pulse Oksimetre
Hizmet talep gününü belirtir misiniz?

Hizmeti talep ettiğiniz tarih, Memorial Evde Bakım Ekibimizin sizi araması sonrasında onaylanacaktır.Pazar günleri ve resmi tatillerde hizmet talebinde bulunmak için canlı destek üzerinden hasta danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

Parmaktan ölçüm yapabilen oksimetre çeşitleri hasta takibinde en yaygın kullanılan ürünlerdir. Kandaki oksijen ölçümü için, dokudan geçen ışıktan faydalanılmaktadır. Hastadan kan alınmadan oksijen değerlerinin ölçümü yapılabilmektedir. Ağrısız ve son derece pratik olan bu uygulama ile 7- 8 saniye içinde doğru ve güvenilir sonuçlara ulaşılabilir. Bebekler ve küçük çocuklar için de kolaylıkla kullanılabilir.

Teknik Özellikler

  • Günlük ihtiyaçlar için güvenilir oksijen seviyesi ve nabız ölçümleri
  • Basit kullanım, küçük, hafif ve taşınabilir
  • Düşük güç tüketimi
  • 2 AAA pil ile çalışır
  • Otomatik kapanma
  • Yumuşak silikon ped, sağlam gövde

MEDİKAL CİHAZLARLA İLGİLİ BİLGİLENDİRME:

İlgili tıbbi cihazın satış, kiralama ve destek hizmetleri anlaşmalı olduğumuz Yetkili Medikal Cihaz firması tarafından sağlanmaktadır. Detaylı bilgi için Canlı Destek veya Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz.