Evde EEG (1 Saat)

EEG yani Elektroensefalografi; nöbet bozuklukları, kafa yaralanmaları, hafıza problemleri, beyin tümörü, uyku problemleri, epilepsi, inme gibi birçok hastalığın tanısında uygulanan yardımcı görüntüleme yöntemlerden biridir. Beyinle ilgili çeşitli sorunların belirlenebilmesi için saçlı deriye elektrod denilen alıcıların yapıştırılması ile beyinde oluşan elektriksel aktivitenin kaydedilmesini sağlayan ağrısız ve güvenilir işlemidir.

Evde EEG çekimi hizmeti, tedavisi evde devam eden hastalar, yatağa bağımlı kişiler, farklı sağlık sorunları nedeniyle tedavi gören, hastaneye gidemeyen ya da farklı ortamlarda uyuyamayan ve gece uykusuz kalmak istemeyen bireyler için mobil EEG cihazı ile hastanın evine gidilerek doğal uykusunda (ilaç verilmeden) çekim işleminin gerçekleştirilmesini kapsamaktadır.

Evde EEG (1 Saat)
Adresinizde talep ettiğiniz hizmetin gün ve saatini belirtir misiniz?

Hizmeti talep ettiğiniz tarih ve saat, Memorial Evde Bakım Ekibimizin sizi araması sonrasında onaylanacaktır.Pazar günleri ve resmi tatillerde hizmet talebinde bulunmak için canlı destek üzerinden hasta danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

Evde EEG çekim süresi hekimin isteğine göre 1-3 saat arasında, gece uyku süresi boyunca veya 24 saat olabilir.

İlgili hizmet İstanbul’da sunulmaktadır.

İşlem sonrasında hasta ve/veya yakınları sonuçlar konusunda bilgilendirilir. Ayrıca hastanın doktoru da uygun ise kendisiyle telefonla irtibat kurularak bilgilendirme yapılır ve soruları varsa cevaplanır. Hazırlanacak rapor ve görüntüler, hasta ve doktoruna en kısa sürede iletilir.

 

Evde Bakım kategorisindeki diğer paketleri görmek için tıklayın.