Evde Numune Alma

Evde numune alma hizmeti, hastanın hastaneye gitmesine gerek kalmadan, evinde, iş yerinde ya da belirlediği bir ortamda, hemşireler tarafından tüm hijyen prosedürlerine dikkat edilerek numune alma işleminin gerçekleştirilmesi, alınan numunelerin laboratuvara teslim edilmesi, çıkan sonuçların da hasta, hasta yakınları ve hastanın hekimi ile paylaşılması sürecini kapsamaktadır.

Hasta idrar ve gaita gibi örnekleri evinin rahatlığında verebilmektedir. Laboratuvar ortamında çalışılabilen tetkikler için evde numune alma hizmetimiz ile hastalarımıza destek olmaktayız.

Talep edeceğiniz laboratuvar testlerin ücreti, Evde Numune Alma hizmeti ücreti (650 TL) üzerine eklenecektir.

Canlı Destek ile Görüş

Evde Numune Alma
Adresinizde talep ettiğiniz hizmetin gün ve saatini belirtir misiniz?

Hizmeti talep ettiğiniz tarih ve saat, Memorial Evde Bakım Ekibimizin sizi araması sonrasında onaylanacaktır.Pazar günleri ve resmi tatillerde hizmet talebinde bulunmak için canlı destek üzerinden hasta danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

Bu hizmet hastaneye götürülmesi zor ve yatağa bağımlı olan hastalar için ya da kronik hastalıkların takip sürecinde kullanılabileceği gibi; ayaktan hastaların dışarı çıkacak kadar kendini iyi hissetmemesi, vakitlerinin olmaması veya bulundukları lokasyonunun hastaneye uzak olması gibi durumlarda da gerçekleştirilebilmektedir.

Evde kan alma hizmetleri “Laboratuvar İşleyiş Prosedürü” esaslarına göre uygulanmaktadır. Laboratuvar ortamında çalışılan kan testlerinin sonuçları testin içeriğine bağlı sürede çıkmaktadır. Laboratuvar test sonuçları çıktığında hastanın telefon numarasına SMS gönderimi yapılmakta olup; SMS içindeki linkten giriş yapılarak Memorial e-sonuç sayfasından sonuçlar görüntülenebilmektedir. Ayrıca, hastanın talebine bağlı olarak hasta/hasta yakınına veya hekimine e-posta yolu ile de sonuçlar gönderilebilmektedir.

Kendi Test Paketini Oluştur Doktor İstek Formu ile Test Paketi Oluştur
İhtiyacınıza göre testleri seçebilir ve kendi test paketinizi oluşturabilirsiniz. Doktor istek formu yükleyerek ihtiyacınız olan hizmeti talep edebilirsiniz. Özel Sağlık Sigortanız (ÖSS) veya Anlaşmalı Kurumunuzdan da yararlanabilirsiniz.
Kişisel Test Paketi Oluştur Doktor İstek Formu Yükle