Evde EKG

EKG yani Elektrokardiyografi; kalp-damar hastalıkları, hipertansiyon, kalp yetmezliği, kalp kası iltihapları, kalp ritim bozukluğu, göğüs ağrısı ve kalple ilişkili diğer birçok hastalığın tanısında uygulanan yardımcı görüntüleme yöntemlerden biridir.

Evde EKG
Adresinizde talep ettiğiniz hizmetin gün ve saatini belirtir misiniz?

Hizmeti talep ettiğiniz tarih ve saat, Memorial Evde Bakım Ekibimizin sizi araması sonrasında onaylanacaktır.Pazar günleri ve resmi tatillerde hizmet talebinde bulunmak için canlı destek üzerinden hasta danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

Evde EKG çekimi hizmeti, tedavisi evde devam eden kalp-damar ve tansiyon hastaları, yatağa bağımlı kişiler, farklı sağlık sorunları nedeniyle tedavi gören ya da hastaneye gidemeyen bireyler için mobil EKG cihazı ile hastanın evine gidilerek çekim işleminin gerçekleştirilmesini kapsamaktadır.

İşlem sonrasında hasta ve/veya yakınları sonuçlar konusunda bilgilendirilir. Ayrıca hastanın doktoru da uygun ise kendisiyle telefonla irtibat kurularak bilgilendirme yapılır ve soruları varsa cevaplanır. Hazırlanacak rapor ve görüntüler, isteğe bağlı olarak WhatsApp ya da e-posta ile hasta ve doktoruna kısa sürede iletilir.