Evde Enjeksiyon

Evde Enjeksiyon hizmeti, hastanın hekimi tarafından reçete edilmiş ilaçların, ilacın formuna göre intramüsküler (kas içi) , subkutan (deri altı) veya intravenöz ( damar yolu) yoldan hastanın vücuduna enjekte edilmesi işlemidir.

Evde enjeksiyon hizmeti, reçete edilen ilacın hastanın vücuda enjekte edilmesi işlemini kapsar. Enjekte edilecek ilaçlar hasta tarafından temin edilecektir, enjeksiyon hizmeti ücretine dahil değildir.

Reçetenizi yükleyerek bu hizmeti alabilirsiniz.

İzin verilen dosya formatları: *.jpg, *.jpeg, *.png, *.pdf

Evde Enjeksiyon
Adresinizde talep ettiğiniz hizmetin gün ve saatini belirtir misiniz?

Hizmeti talep ettiğiniz tarih ve saat, Memorial Evde Bakım Ekibimizin sizi araması sonrasında onaylanacaktır.Pazar günleri ve resmi tatillerde hizmet talebinde bulunmak için canlı destek üzerinden hasta danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

Evde Enjeksiyon

Enjeksiyon hizmeti sağlık uygulamaları arasında kolay ve basit bir uygulama gibi görülmesine karşın, uygun koşullarda yapılmadığı takdirde çeşitli komplikasyonlara yol açabilmektedir. Bunlar arasında çeşitli sinir yaralanmaları, doku hasarlanmaları ve ağrı sayılabilmektedir. Bu nedenle enjeksiyon uygulamalarının konusunda uzman hemşireler tarafından gerçekleştirilmesi çok önemlidir.

Tüm enjeksiyon hizmetleri, deneyimli hemşireler ile evde sağlık ve bakım hizmetlerinin yazılı prosedürleri doğrultusunda her yaşta hastaya uygulanmakta olup, hastaya zaman tasarrufu, ve ev ortamında rahatlık sağlar.

Enjeksiyon hizmeti, hekim istemi ile birlikte hemşireler tarafından yapılan bir işlemdir.

Reçetenizi sisteme yüklemenize istinaden, Memorial Evde Bakım hemşireleri ile uygun olduğunuz gün ve saatte evde enjeksiyon hizmeti sağlanır.

Evde Bakım kategorisindeki diğer hizmetleri görüntülemek için tıklayın.