Evde Ultrason

Evde Ultrason Hizmeti

Evde ultrason çekimi hizmeti, hastanın bulunduğu ortamda yapılan mobil ultrason ve renkli doppler işlemlerinden oluşmaktadır. Uzman radyoloji hekimi tarafından taşınabilir mobil cihazı hastanın bulunduğu adrese getirilerek hastaya çekim yapılmaktadır.

Ultrason çekimi yapılacak bölge için doktor istek formunu sisteme yükleyebilirsiniz.

İzin verilen dosya formatları: *.jpg, *.jpeg, *.png, *.pdf

Evde Ultrason
Adresinizde talep ettiğiniz hizmetin gün ve saatini belirtir misiniz?

Hizmeti talep ettiğiniz tarih ve saat, Memorial Evde Bakım Ekibimizin sizi araması sonrasında onaylanacaktır.Pazar günleri ve resmi tatillerde hizmet talebinde bulunmak için canlı destek üzerinden hasta danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

İlgili hizmet İstanbul ilinde sağlanmaktadır.

Ultrason, pek çok hastalığın tedavisinde önemli bir tanı yöntemi olarak uygulanmaktadır. Özellikle yatağa bağımlı hastalar, omurilik yaralanmaları, felç, Alzheimer gibi nörolojik hastalıkları olanlar, ortopedik sorunlar yaşayanlar ya da kalp  ve kanser hastaları talep etmeleri durumunda hastaneye gitmelerine gerek kalmadan evlerinde ultrason çekimlerini yaptırabilmektedir.

Evde ultrason hizmeti için ekiplerimiz belirlenen saatte evinize gelerek, evinizin güveni ve konforunda cihazlar ile size hizmet sunar. İşlem sonrasında hasta ve/veya yakınları bilgilendirilir. Ayrıca doktorunuz da uygun ise telefonla irtibat kurularak bilgilendirilir, hasta veya hasta yakınlarının soruları var ise cevaplanır.

Hazırlanacak rapor ve görüntüler hasta ve doktoruna kısa sürede iletilir.