Evde Serum Takma (1 Saat)

Evde Bakım Merkezi’nin hemşirelik uygulamaları arasında bulunan evde serum takma işlemi, hastanın tedavisi sırasında gerekli olan ilaç ve özel sıvıların doğrudan damar içerisine kateter yoluyla uygulanması işlemidir.

Hastanelerde yaygın olarak kullanılan serum takma işlemleri, tedavisine evde devam edilen hastalarda da doktor reçetesi ile birlikte uygulanmaktadır.

Serum takma hizmeti, hastaya damar yolunun açılması, serum süresince takip edilmesi ve işlem sonlandığında kateterin çıkartılması işlemlerini kapsar. Serum içinde kullanılacak ilaç ve malzemeler hasta tarafından temin edilecektir, serum takma hizmeti ücretine dahil değildir.

Reçetenizi yükleyerek bu hizmeti alabilirsiniz.

İzin verilen dosya formatları: *.jpg, *.jpeg, *.png, *.pdf

Evde Serum Takma (1 Saat)
Adresinizde talep ettiğiniz hizmetin gün ve saatini belirtir misiniz?

Hizmeti talep ettiğiniz tarih ve saat, Memorial Evde Bakım Ekibimizin sizi araması sonrasında onaylanacaktır.Pazar günleri ve resmi tatillerde hizmet talebinde bulunmak için canlı destek üzerinden hasta danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

Memorial Evde Bakım Hemşireleri, hastanın doktoru tarafından reçete edilen serumun takılması işlemi için hastanın belirlediği adreste serum takma, takip ve serum çıkarma hizmetlerini sunmaktadır.

Evde serum takma, hastaların hastane süreçlerini kısaltmakla birlikte, hasta yakınlarına da zamandan tasarruf sağlar. Bu hizmet sayesinde hasta konforlu bir ortamda işlem yaptırmanın ayrıcalığını yaşamaktadır.

Diğer evde serum paketleri için burayı tıklayın.