Evde Yenidoğan Hemşiresi (12 Saat)

Evde Yenidoğan Hemşirelik hizmeti, alanında uzman yenidoğan hemşireleri tarafından annelere kısa ya da uzun süreli verilmekte olan hemşirelik hizmetleridir. Ailenin ihtiyacına bağlı olarak ilgili hizmet süreleri tercih edilebilir.

12 saat dışındaki hizmet talepleriniz için canlı destekten bilgi alabilirsiniz.

Evde Yenidoğan Hemşiresi (12 Saat)
Adresinizde talep ettiğiniz hizmetin gün ve saatini belirtir misiniz?

Hizmeti talep ettiğiniz tarih ve saat, Memorial Evde Bakım Ekibimizin sizi araması sonrasında onaylanacaktır.Pazar günleri ve resmi tatillerde hizmet talebinde bulunmak için canlı destek üzerinden hasta danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

Bebek bakımı konusunda uzman yenidoğan hemşirelerimiz tarafından verilen hizmetlerimiz; annenin lohusalık bakımı ve yenidoğan bebeğin günlük bakımına yardımcı olunması, bebeğin gelişim takibi ve uyku düzeninin oluşturulması gibi uygulamalardan oluşmaktadır.

Evde Yenidoğan Hemşireliği hizmetimiz, anneler ve bebekleri hastaneden taburcu olmadan da başlayabilmektedir. Ailelerin tercihine göre, bebek doğar doğmaz hastanede ya da ev ortamında bu hizmetimizden faydalanılabilir. Bu hizmeti 12 saat veya 24 saat olarak günlük, haftalık ya da aylık olarak talep edebilirsiniz.